Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Moord in Toscane[e-boek e-boek]

Helene Nolthenius

Moord in Toscane
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 4,49
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021448206
Auteur(s) : Helene Nolthenius
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Moderne en hedendaagse fictie
Uitgever : Querido
Verschenen : September 2013
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 255
Beschrijving

Nog voordat Umberto Eco met zijn roman De naam van de roos de interesse in de Middeleeuwen wereldwijd tot een rage wist te brengen, waren in Nederland de middeleeuwse whodunits van Helene Nolthenius al bestsellers.
De naam van Nolthenius is vooral verbonden aan haar meesterlijke Franciscus-studie, Een man uit het dal van Spoleto, maar bij het grote publiek is zij geliefd om haar vlotte misdaadromans met meesterspeurder de minderbroeder Lapo Mosca. In Moord in Toscane zijn zijn Toscaanse avonturen Geen been om op te staan en Als de wolf de wolf vreet gebundeld. Een pikant detail is dat alle misdaden werkelijk gebeurd zijn.

Velden met een * zijn verplicht