Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Magnus[e-boek e-boek]

Arjen Lubach

Magnus
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789057596520
Auteur(s) : Arjen Lubach
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Moderne en hedendaagse fictie
Uitgever : Podium
Verschenen : Juli 2013
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 202
Beschrijving

Wanneer Merlijn Kaiser hoort dat er in een Zweeds pretpark vreemde uitgaven worden gedaan met zijn creditcard, besluit hij op onderzoek uit te gaan en boekt een vlucht naar Stockholm. In Amsterdam voelt hij zich al een tijdje niet meer thuis: zijn hart is gebroken sinds zijn grote liefde Caro hem verliet en het contact met zijn vrienden is verwaterd.
Tijdens de roadtrip door Zweden doet Merlijn een bizarre ontdekking. Het blijkt dat hij zijn eigen verleden opnieuw moet leren kennen.

Arjen Lubach (1979) schreef eerder de romans Mensen die ik ken die mijn moeder hebben gekend en Bastaardsuiker. Lubach is theatermaker, verzorgt voor Koefnoen de `rapservice' en schrijft scenario s voor film en televisie. Daarnaast speelde hij mee in het televisieprogramma Wie is de Mol?

`Spannend, grappig en raadselachtig.' Paulien Cornelisse

`Ik las het ademloos uit. Prachtig!' A.L. Snijders

`Sterk geschreven (...). Hermansiaanse thematiek, fraaie dialogen, vette wanhoop en subtiel (zelf)bedrog.' NRC Handelsblad

Velden met een * zijn verplicht