Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Verder leven na kanker[e-boek e-boek]

Omgaan met angst en onzekerheid in 5 stappen

Coen Völker

Verder leven na kanker
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 13,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789059965256
Auteur(s) : Coen Völker
Taal : Nederlands
Onderwerp : Psychologie
Thema : Omgaan met kanker
Uitgever : Lannoo
Verwacht : Juni 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 192
Beschrijving

Wanneer je met kanker te maken krijgt, is angst heel normaal. Na de eerste schok van de diagnose en de medische behandelingen wil je het leven vaak weer oppakken. Maar dat gaat niet altijd vanzelf. De angst dat kanker terugkomt of verder groeit, kan je dagelijks leven sterk beïnvloeden - zelfs als de vooruitzichten medisch gezien goed zijn.

Iedereen begrijpt dat zorgen en onrust erbij horen, maar weinig mensen weten wat je er écht aan kunt doen. In dit boek vind je een praktisch vijfstappenprogramma, waarin je leert omgaan met onzekerheid en angst, en nieuwe manieren ontdekt om anders met stress om te gaan.

 

'Coen Völker schreef een boek van grote waarde voor iedereen die met kanker te maken heeft. Hij reikt ons een kompas aan om onze angsten onder ogen te zien.'
- Hiske van Ravesteijn, MD PhD, psychiater en mindfulnesstrainer

'Ik beveel dit boek van harte aan voor iedereen met kanker die worstelt met angst en onrust, maar ook voor zorgverleners die mensen met kanker willen ondersteunen in onzekere tijden.'
- Nathalie Cardinaels, klinisch psycholoog en cognitief gedragstherapeut

Velden met een * zijn verplicht