Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het boek van verwondering

Bijbelverhalen voor kinderen van nu

Mariko Clark

Prijs: € 29,95
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789089123510
Auteur(s) : Mariko Clark
Taal : Nederlands
Onderwerp : Religie en kinderbijbels (< 12 jaar)
Thema : Christendom
Uitgever : NBG
Verschenen : Oktober 2025
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 288
Afmetingen : 237 x 196 x 33 mm
Gewicht : 1088 gram
Beschrijving

Prachtig geïllustreerde Bijbelverhalenboek voor iedereen vanaf 8 jaar. Dit boek laat kinderen en volwassenen de grootsheid en veelzijdigheid van God ontdekken, én de veelkleurigheid van zijn volk - met veel aandacht voor identiteit, verwondering en bezinning.

Het boek van verwondering is geschreven voor gezinnen en leerkrachten die op zoek zijn naar een kinderbijbel die een brede, verwonderende blik op God biedt. De zorgvuldige teksten en rijke illustraties brengen zowel bekende als vaak overgeslagen Bijbelverhalen tot leven en hervertellen oude favorieten op een manier die laat zien dat iedereen, wat je achtergrond ook is of hoe je er ook uitziet, erbij hoort.

Via de prachtige verhalen, oefeningen en verwondervragen ontdekken kinderen én volwassenen samen wie God is, en worden ze keer op keer herinnerd aan deze waarheid: 'Jij bent Geliefd. Jij Hoort Erbij. Jij geeft Vreugde.' Want als het gaat om Gods liefde, hoort echt iedereen erbij. Een Bijbelverhalenboek voor iedereen van 8 jaar en ouder.

Het boek van verwondering is een vertaling van The book of belonging en vertaald door Corien Oranje en Stefan van Dijk.

Velden met een * zijn verplicht