Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Reuzen, verdwaalde planeten en verloren gegane kennis[e-boek e-boek]

Mysterieuze high-tech van de farao's, de ondergang van de reuzen en de prehistorische trans-Atlantische contacten

Bert Thurlings

Reuzen, verdwaalde planeten en verloren gegane kennis
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 10,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789464870305
Auteur(s) : Bert Thurlings
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis
Uitgever : Aspekt B.V., Uitgeverij
Verschenen : Juli 2023
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 296
Beschrijving

Stenen van de piramiden die een andere chemische samenstelling hebben dan de steengroeven. Granieten sarcofagen en diorieten vazen uit een tijd dat ijzer en staal nog niet bestond. De Sfinx in het kalksteenplateau van Giza uitgehakt met koperen beitels. Tegen beter weten in blijft men beweren dat er geen enkel probleem is: in de oudheid hakte men er vrolijk op los, met koperen beitels en een zee van tijd en creëerde men zo de fraaiste bouwwerken en voorwerpen.
Zo komt Thurlings op zijn zoektocht langs oude mysteries talloze anomalieën tegen. De Grote Piramide die net niet helemaal op het noorden gericht is. Hoe kan dat? Reuzen, hebben die echt bestaan? En hoe zit het met die gigantische stenen 'sarcofagen' in het onderaardse Serapeum in Egypte, wat zit daar achter? Kan het zijn dat een verschuiving van de aardkorst de oorzaak is van het verdwijnen van de mammoeten, kan het zelfs een verklaring zijn voor plotselinge klimaatveranderingen? dat dit echt niet gaat, wordt er een draai Reis mee met Thurlings en laat je verbazen.

Velden met een * zijn verplicht