Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Handboekje voor het eten aan tafel

Paule Battault

Prijs: € 11,95
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789492986412
Auteur(s) : Paule Battault
Taal : Nederlands
Onderwerp : Peuterboeken
Thema : Peuters en kleuters: ontwikkeling en leerconcepten
Uitgever : Boycott
Verschenen : April 2022
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 16
Afmetingen : 172 x 172 x 18 mm
Gewicht : 237 gram
Beschrijving

'Aan tafel!...' Dit is voor veel ouders de openingszin van een lange strijd. Om alle kinderen (en ouders) te helpen om eindelijk echt van het avondeten te genieten, is hier een eigenzinnige handleiding!

'Aan tafel!...'
Dit is voor veel ouders de openingszin van een lange strijd. Het is tijd om achter het kind aan te rennen dat zegt: 'Ik kom eraan,' maar nooit aankomt, om als een verkoper broccoli of courgette de hemel in te prijzen, terwijl de kleine dondersteen op het punt staat de hele tafel te bedekken met een laagje puree.
Om alle kinderen (en hun ouders) te helpen om eindelijk eens echt van het avondeten te genieten, is hier een eigenzinnige handleiding! In dezelfde reeks verscheen al eerder Handboekje voor het slapengaan en Handboekje voor op het potje gaan.

Velden met een * zijn verplicht