Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Omgaan met ongemak in coaching en training

Als het niet loopt zoals je hoopt: een wenkend perspectief

René Meijer

Prijs: € 24,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789024464494
Auteur(s) : René Meijer
Taal : Nederlands
Onderwerp : Leidinggeven, coachen
Thema : Bedrijfsmanagement
Uitgever : Boom
Verschenen : Maart 2024
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 160
Afmetingen : 230 x 150 x 15 mm
Gewicht : 276 gram
Beschrijving

Nieuwe inzichten bij interventies in coaching en training 

  • Geen tips en trucs, maar een diepgaande kijk op ongemak in begeleiding
  • Een visie die bruikbaar is in ieders werk bij de begeleiding van individuen en teams
  • Herkenbare voorbeelden uit de praktijk van (team)coaching en training

Veel boeken over begeleiding (training, coaching, advisering) gaan over methoden en hoe die goed toe te passen in de praktijk. Dit boek kiest een andere invalshoek. Het gaat over wat daaraan ten grondslag ligt: de innerlijke houding van jou als begeleider. Het is vanuit deze houding dat je intervenieert bij de begeleiding van individuen en teams en bij complexe organisatievraagstukken. De innerlijke houding gaat over welk deel van je persoonlijkheid sturing geeft aan de interventies. Het omvat je referentiekader, maar ook het bewustzijn van waaruit je intervenieert.

Het accent ligt in dit boek op ongemakkelijke situaties, waarin onverwachte gebeurtenissen de plannen en de aanpak van de begeleider doorkruisen. Dat kan in een individueel coachgesprek, bij de begeleiding van een team of bij de aanpak van een organisatieontwikkelingstraject. René Meijer illustreert dit met visies uit diverse stromingen, zoals boeddhisme, taoïsme, psychoanalyse, mentaliseren en Voice Dialogue.

René Meijer is psycholoog en eigenaar van Opleidingscentrum het Balkon en de Voice Dialogue Academie in Zutphen. Hij werkt als manager, opleider, senior-trainer en coach. Eerder publiceerde hij De hei op (2015) en Mentaliserend coachen (2016).

Velden met een * zijn verplicht