Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wat is goed?

Prijs: € 15,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789058818539
Taal : Nederlands
Onderwerp : Sociale kennistheorie & ethiek
Uitgever : Buijten en Schipperheijn B.V., Drukkerij
Verschenen : Oktober 2015
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Beschrijving

Elke dag opnieuw sta je voor tientallen keuzes. In veel gevallen gaat het om relatief kleine zaken. Maar soms loop je op tegen vragen die een grotere impact hebben op je leven. Ze confronteren je heel bewust met de vraag wat 'goed' is. Bij dilemma's rond ziekte en gezondheid spelen deze vragen vaak een grote rol.

Want je keuzes raken soms rechtstreeks aan leven en dood.

'Het lijkt erop dat ons ongeboren kindje een afwijking heeft. De arts wil verder onderzoek doen, maar ik ben bang dat hij bij een negatieve uitslag aanstuurt op een abortus. Is zo'n onderzoek wel verstandig?'

'Mijn vader heeft een ernstig herseninfarct gehad en de artsen zeggen dat hij hersendood is. Ze stellen voor om de behandeling te staken. Het gaat allemaal zo snel. Wat moeten we?'

Deze en andere concrete levensvragen staan centraal in Wat is goed? Vanuit een christelijke levensvisie beantwoordt het boek de vragen en geeft het medisch-ethische argumenten, waarmee iedere lezer zelf een afgewogen beslissing kan nemen.

Velden met een * zijn verplicht