Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het mayonaise boek

geschiedenis techniek recepten

Robin Heetkamp; Ties Robben; Ria Geraets-Heijen

Prijs: € 15,45
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789082686708
Auteur(s) : Robin Heetkamp; Ties Robben; Ria Geraets-Heijen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Eten en drinken
Thema : Kookkunst / eten en drinken etc.
Uitgever : Jean Bâton Mayonaise / Glasbest
Verschenen : Oktober 2017
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 89
Afmetingen : 218 x 214 x 12 mm
Gewicht : 413 gram
Beschrijving

Mayonaise: een bijzondere saus. Vol, romig, filmend. Bijna iedereen is er dol op. Natuurlijk bij de frites (of friet!), gebakken aardappelen en snacks. Maar met mayonaise kan zo veel meer!


Veel (hobby-)koks vinden mayonaise maken moeilijk. Het is ook een complex product. Olie en azijn kan je eigenlijk niet met elkaar mengen. Maar met behulp van een beetje eigeel lukt dat ineens wel en ontstaat die overheerlijke, volle en romige saus. Hoe werkt dat eigenlijk?


Het Mayonaise Boek is het allereerste Nederlandse boek over mayonaise. Het beantwoordt alle vragen en ontkracht de mythes over deze bijzondere saus. Geschiedenis, ingrediënten, bereidingswijzen en techniek: het komt allemaal aan de orde. En natuurlijk sluit Het Mayonaise Boek af met een serie mooie recepten. Voor het maken van allerlei soorten mayonaise én voor lekkere gerechten met mayonaise.

Velden met een * zijn verplicht