Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Sushi eet je met je handen[e-boek e-boek]

Anoma van der Veere; Katarzyna Cwiertka

Sushi eet je met je handen
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 13,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021061276
Auteur(s) : Anoma van der Veere; Katarzyna Cwiertka
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Culturele studies: voedsel en samenleving
Uitgever : Luitingh Sijthoff
Verwacht : Mei 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Als correspondent ontdekt Anoma van der Veere dat je Japan pas echt leert kennen door te kijken naar wat er op je bord ligt. Samen met voedselhistoricus Katarzyna Cwiertka ontrafelt hij de geheimen van de Japanse keuken en de rijke Japanse cultuur. Tijdens hun culinaire reis door Japan ontmoeten ze ramenchefs, zee-egelboeren en theemeesters.

Zo ontdekken ze hoe de eeuwenoude matcha de wereld veroverde; hoe sushi uitgroeide van eenvoudige havenhap tot verfijnd vakmanschap; welk geluid je hoort te maken als je ramen eet (slurpend!); en wat een eenvoudig kopje thee vertelt over de Japanse samenleving.

Met persoonlijke verhalen, culinaire tradities en bijzondere ontmoetingen laat Sushi eet je met je handen zien hoe eten en cultuur in Japan onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn.

Een inspirerend boek voor liefhebbers van Japan, de Japanse keuken, sushi, matcha en culinaire reisverhalen.

'Met humor en zelfreflectie maakt Van der Veere duidelijk dat eten ook een venster is op identiteit, geschiedenis en macht. Een verfrissend perspectief op Japan.' Ruben Terlou, documentairemaker

Velden met een * zijn verplicht